Nanotechnologie

Nanotechnologie jsou nejnovější trend nejen v oblasti údržby a ochrany povrchů. Pro bezpečnost a čistotu se ale jedná o největší skok ve vývoji od doby, kdy naše babičky objevily saponáty. Stejně jako tehdy, i nyní je potřeba se s novými možnostmi seznámit, vyzkoušet nové věci a samozřejmě dobře vybírat a vyhnout se tak nepoctivcům a nekvalitě. Ta je ostatně společně s nedodržením postupu nejčastější důvod počátečního zklamání, když už se někde dostaví. Nic z toho se ale netýká vlajkové lodi domácího využití nanotechnologií, aktivního ochranného čističe NanoPěna. Ten byl totiž právě na základě zkušeností uživatelů ze sousedního Německa (které má ve využití nano-materiálů až desetiletý náskok) vyvinutý speciálně tak, aby dokonale sloužil v domácnosti, dílně, nebo na automobilu, ale odstranil všechny možné chyby a náročné části procesu aplikace (které jinak všechny nano-impregnace vyžadují). Nemusíte se tak bát, úklid s NanoPěnou bude i pro Vás příjemný šok!

Jednoduše se dá říci, že vývojáři v laboratoři vzali ochranné schopnosti nano-produktů a současně speciálních vysoce výkonných, ale jemných čističů, doplnili je efektem aktivní pěny, která pracuje za Vás a to vše vložili do jednoho nového ochranného čističe, který Vás nezklame na žádném lesklém, hladkém a nesavém povrchu. Jak se ostatně můžete přímo přesvědčit v sekci Video při použití na vozidlech, nebo využití nanotechnologií v domácnosti, či při čištění a údržbě kovových povrchů.

Samotý postup práce s NanoPěnou je velmi jednoduchý. Postačí na znečištěný povrch nanést aktivní pěnu z tlakového spreje, vhodně ji rozmístit po povrchu a počkat, až udělá hrubou práci sama. Zhruba po dvou minutách suchým hadříkem setřete vysychající čistič a velmi snadno a rychle vyleštíte povrch. Tento dokonalý vysoký lesk bude zachován po dobu několika měsíců, nebo je velmi snadné jej obnovit, společně s vyčištěním jakýchkoli nečistot, jednoduchým otřením vlhkým hadříkem, tedy obyčejnou vodou. K vytvoření ochranné vrstvy stačí jediné - ponechat ošetřené plochy alespoň 20 minut v klidu. Za tu dobu Vám nanotechnologie, která za Vás před chvílí aktivně vyčistila co bylo potřeba, vytvoří navíc ochrannou vrstvu, díky které bude další úklid už jen otázkou otření napadaného prachu.

Přejeme příjemné využití ušetřeného času.

 

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace