Nano Pěna na motorky

 Nano čištění, obnovení lesku a ochrana laku i chromu je ideální prostředí pro nano pěnu. Opravdu stačí stroj vyčistit jednou, dvakrát za sezónu a po zbytek času jen ošetřené plochy občas otřít, nebo opláchnout slabým proudem vody a budou dokonale vyleštěné.

Nezáleží na tom, jaký máte typ motocyklu - na každém je celá řada hladkých povrchů, kterou je potřeba udržovat, nebo kde přijde vhod efekt snadného čištění - i hrubou nečistotu stačí z povrchu ošetřeného Nano Pěnou opláchnout vodou. Dokonce i mušky posbírané za jízdy stačí při zastávce jen otřít a motorka je jako nová.

Velkou výhodou je, že pro kompletní vyčištění i hrubě ušpiněné motorky stačí jen nano pěna a hadřík. Není třeba platit za další čističe, dokonce není potřeba ani voda! Nano částice obnoví barvu i lesk a navíc po samotném vyčištění zformují ochrannou vrstvu, která přináší efekt snadného čištění - ošetřenou plochu stačí po dobu několika měsíců, v závislosti na opotřebení, lehce otírat jen vlhkým hadříkem pro dokonalé vyleštění.

Nano pěnu jsme testovali také na motosrazu FOE 2012, kde se mohl každý přesvědčit jak snadno čistí, leští i chrání nejen lak a chromy  nano pena na moto srazu  nano pena na moto srazu
 nano pena na moto srazu  nano pena na moto srazu  nano pěna expozice

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace